Navštivte jedinečný brněnský Showroom!

Showroom

Královopolská 3052/139, 612 00 Brno

Náš brněnský showroom, který je dílem známého architekta Jiřího Zhoře, naleznete na ulici Královopolská 3052/139 nedaleko zastávek Skácelova a Záhřebská. Showroom POSHme nabízí kromě originálních šatů i další skvělé zážitky. Vybraný look si můžete ihned otestovat na přehlídkovém mole, které se nachází přímo uprostřed showroomu nebo se můžete vyfotit u POSHme fotostěny, popřípadě u baletní tyče naším polaroidem. Fotečku z něj od nás obdržíte jako dárek zdarma.

FAQ – Nejčastější dotazy a odpovědi

Jak se k Vám dostanu?
Pokud se k nám chystáte MHD, nejjednodušší cestou, jak se k nám dostat, je nasednout na Hlavním nádraží nebo na České na tramvaj číslo 12 a vystoupit na zastávce Skácelova nebo Záhřebská, v případě, že pojedete autobusem číslo 44 nebo 84. Ze Záhřebské se vydejte směrem nahoru podél zeleného plotu, dokud nenarazíte na branku. Nelekněte se cedule: „Soukromý pozemek. Nepovolaným vstup a vjezd přísně zakázán“. Vstupem dovnitř se ocitnete v areálu, kde už uvidíte ceduli s šipkou POSHme.

Mohu si přijít zboží nakoupit, i když nemám udělanou objednávku?
Ano, ale vzhledem k tomu, že veškeré zboží, které máme skladem na eshopu, máme dostupné i v našem showroomu, je vždy lepší si nejdřív vytvořit objednávku s osobním odběrem, abyste měli jistotu, že se Vám mezitím vybraný kousek nevyprodá.

Jak si vyberu správnou velikost?
Pokud si nejste jistí velikostí, kontaktujte naše POSHgirls, které Vám rády poradí s výběrem správné velikosti. V showroomu si vše v klidu vyzkoušíte a zaplatíte pouze za to, co Vám opravdu sedne.

Kontakt na POSHgirls
Lenka Svobodová a Blanka Demelová
Tel.: +420 604 355 644
E-mail: info@poshme.cz
Provozní doba: 10:00–17:00

Navštivte nás ještě dnes! A vyberte si z kolekce originálních retro šatů, sukýnek světových značek TUTU, DOLLY, Chicwish a dalších elegantních kousků. Těšíme se na Vaši návštěvu!

×