Prodejny T-Mobile

Společnost Mobilie s.r.o. je již od roku 2005 Vaším spolehlivým partnerem v oblasti telekomunikace. Díky statusu oficiálního partnera společnosti T-Mobile, poskytujeme komplexní služby v oblasti telefonní komunikace a internetového připojení. Na všech našich Partnerských prodejnách T-mobile nabízíme širokou nabídku služeb. Zařídit si u nás můžete vše, co se týká mobilních telefonů, volání, dat a zvýhodněných balíčků. Na počkání jsme schopni vyřídit většinu Vašich přání a požadavků.

Velice rádi Vám poskytneme: Hlasové i datové služby, aktivaci nového telefonního čísla, přenesení čísla od jiného operátora, drátový i bezdrátový internet, balíčky služeb, služby „ušité“ přímo na míru podnikatelům, poradíme Vám s výběrem nového mobilního zařízení, včetně reklamací, příslušenství, softwarových úprav, odblokování telefonů a předplacených TWIST karet. Pokud nějaké příslušenství nemáme momentálně skladem, jsme schopni jej doobjednat na prodejnu za internetové ceny.

Kde nás najdete:

Přijďte si vybrat nový mobilní telefon nebo výhodný tarif do některé z našich prodejen T-Mobile. Vstřícný a ochotný tým našich mladých profesionálních prodejců se o Vás královsky postará. Uvaří Vám výbornou kávu, navodí příjemnou atmosféru, a především Vám pomůže s výběrem té pravé služby určené přímo pro Vás. Přijďte si k nám pro úsměv, budeme se těšit na Vaši návštěvu!

×