POSHme.cz - REFERENTKA EXPEDICE

! Hledá se !
Kdopak si vezme pod palec naše balíčky štěstí?
Kdo bude hýčkat naše šatičky a posílat je do rukou nových nositelek?
Právě teď hledáme referentku expedice. Ale pozor, potřebujeme Tě ideálně od 2. 1. 2019!

COPAK BUDE TVOU NÁPLNÍ PRÁCE?
Expedice – Přišla objednávka… hurá! Zadáš ji do systému a půjdeš vychystat na sklad. Oblečení pečlivě zkontroluješ, rozloučíš se s ním, s láskou zabalíš a pošleš do rukou nové nositelce.
Chystání osobních odběrů – Chce si klientka vyzkoušet šaty přímo na showroomu? Super! Zakázku jí připravíš, a pokud by na ni paní zapomněla, tak se jí telefonicky připomeneš
Evidence vratek – Nesedlo zákaznici zboží? Nevadí! S paní se spojíš a domluvíš na výměně, kterou potom k její spokojenosti zrealizuješ.
Příjem zboží – Dorazily nám novinky! Budeš mít tu čest, že je omrkneš jako první ;-) Zkontroluješ, zdali dorazilo vše, co mělo, a pak je podle fakturky zadáš do systému.
Přeměření novinek– Abychom měly k dispozici co nejpřesnější informace o velikostech zboží, tak je raději poctivě přeměříš… a klidně si je můžeš i vyzkoušet! Jak je jen libo.
Štítkování produktů – Každý kousek musí mít vlastní visačku. Vyfasuješ dokonce i speciální pistol, se kterou budeš štítky na šaty nastřelovat. Ale neboj, zbrojní průkaz po Tobě vyžadovat nebudeme :-))
Inventury – Musíme zkontrolovat, že se nám žádný náš poklad nikam nezatoulal a že jsou všechny šatičky pěkně na místě. Pracujeme se super technikou, takže inventura je hotová v cukuletu.
Objednávání balícího materiálu – Krabice, taštičky, izolepy… budeš si hlídat, aby Ti nic nechybělo a v případě potřeby si vše doobjednáš.
Psaní děkovných kartiček – Ke každé objednávce patří ručně psané děkovné psaníčko, a to budeš vypisovat právě Ty.

NA ČEM SE JEŠTĚ MŮŽEŠ PODÍLET?
Focení a videa – Nestydíš se před čočkou foťáku nebo kamery? Ráda fotíš selfie? Chceš být viděna na našich sociálních sítích a na webu? Paráááda! V tom případě nám bude potěšením, když se zapojíš do našich produktových shootů. Ve focení se střídáme podle časových možností a vždycky jsme rády, když na jednu z nás přijde řada a můžeme se na fotkách promenádovat ;-)
Blog – Ráda píšeš články? Tak to by Tě mohlo bavit přispívání do naší nově plánované redakce. Budeme psát o zákulisí POSHme, o nových módních trendech nebo o novinkách v našem šatníku.

JAK SE TI ZA VEŠKEROU TVOU PÍLI ODMĚNÍME?

Perfektní zaškolení – Neboj se, do vody Tě jen tak nehodíme. Dáme ti naprostou podporu a vzdělání, které jen budeš potřebovat.
Pracoviště v brněnském showroomu – Prostředí showroomu je skutečně nádherné, věříme, že se Ti tu bude moc líbit.
Stravenky – Shodly jsme se, že s nimi obědová meníčka hned chutnají lépe.
Multisport karta – Rády podporujeme zdravý životní styl a Multisport karta Tě bude udržovat v dobré kondici.
Slevy na naše kolekce – A že jsou opravdu nemalé!! Někdy si říkáme, že peněženky radši necháme doma :-)
Kariérní růst – Bude se Ti dařit a budeš přinášet značce něco navíc? U nás je vždy prostor k růstu a osobnímu rozvoji.
Společná setkání a akce– Milujeme, když spolu můžeme vyrazit na nějaký trhák do kina (hlavně na Marvelovky, to je naše). Taky zbožňujeme running sushi a účast na POSH akcích (veletrhy módy, soutěže krásy nebo benefiční akce)

CO TEĎ? CO DÁL?

Padla Ti tahle pozice do oka?
V tom případě máme radost! Však víš, s inzerátem jsme si vyhrály, tak nás Tvůj zájem moc těší ;-)
Ozvi se nám prosím na email kariera@poshme.cz Pošli nám svůj životopis, a to ideálně do čtvrtka 6. 12. 2018.

Těšíme se, až Tě vybereme!

S úsměvem a radostí zdraví,

POSHgirls

×