Kariéra

Jsme mladí, jsme draví, rádi se bavíme, ale zároveň se nebojíme pořádně máknout. Ambicemi nešetříme a jako tým vždycky táhneme za jeden provaz.
Chcete patřit do našeho skvělého týmu?

Pak mrkněte, jaké pozice jsou právě otevřené, případně nás rovnou oslovte na e-mailu kariera@mobilie.cz.

Naše vypsané pozice můžete naleznout zde: https://www.prace.cz/…ilie-s.r.o./

Aktuální pozice

Jeden den v Mobilii
Jeden den v Mobilii
Jeden den v Mobilii

Jeden den v Mobilii

Jak vypadá typické pondělí na prodejně?

Pondělky jsou u nás hodně akční! Vše začíná úplně běžnou ranní rutinou. Odkódujeme prodejnu, což se může zdát jako úkol pro národní bezpečnost, ale ve skutečnosti je to záležitost 10 vteřin a 4 kliknutí.

Pokračujeme do pracovního zázemí, kde se převlékneme do našeho vystajlovaného dress codu. Zalogujeme se do systému, nahodíme úsměv a valíme pro bezpodmínečně nutnou kávu. Po kofeinové očistě nastává klasická povíkendová drbačka. Musíme se v týmu poinformovat o všech aktivitách, co jsme zažili.

Každopádně čas jsou peníze, takže na řadu přichází bojový čas 8:40, kdy máme společný týmový briefink, kde probereme horké firemní novinky a připravíme si agendu na aktuální týden. Každý řekne svou představu, co ho čeká a co má v plánu. Dáme si navzájem zpětnou vazbu a pak jdeme otevřít prodejnu zákazníkům. Celý den se nese v zákaznické péči. Obsluhujeme stálou i novou klientelu a děláme vše proto, aby každý odcházel jedině spokojený.

Protože spokojený zákazník rovná se spokojená prodejna (a pak taky výplatnice, že?). Ke konci pracovní doby si shrneme společně výsledky, napíšeme report a padla! Prodejnu zase zakódujeme a pádíme domů (nebo na skleničku s parťáky z práce).

A jací v týmu jsme?
Musíme říct, že je super, že jsme povahově všichni skoro stejní. Jsme sdílní, jsme ukecaní, jsme otevření, jsme parťáci v práci i mimo ni. I přes veškerou divočinu jsme ale srdcaři, co jdou za jasným cílem a dobré výsledky nás nesmírně motivují. Uznáváme fair-play a nikdy neodmítneme kvalitní školení. Věkově si jsme také blízcí. Jsme mlaďoši, co teprve poznávají své hodnoty a co jsme se shodli, tak je fakt dobrý, že se můžeme v Mobili vyvíjet a učit.

Pro hodně z nás je tahle práce startem v kariéře. První práce ever. Kvalitní manažerské vedení nám pomohlo rozvíjet pracovní návyky a zlepšovat se v obchodních praktikách. Při nástupu se člověk musí připravit na kvanta nových informací, zaškolování, trénování. Nebudeme lhát, je to náročný proces, člověk si připadá jako zpátky ve škole, ale to netrvá věčně. Všichni jsme si tím prošli a všichni jsme nadávali, co vám budem… ovšem víte co? Stojí to za to. Boží tým, moderní prostředí, sympatické vedení a skvělé odměny jsou benefity, díky kterým se do práce těšíme.

Jeden den v Mobilii
Jeden den v Mobilii
Jeden den v Mobilii
Jeden den v Mobilii